Obecné info

Focení může probíhat v ateliéru v Kostelci u Holešova, nebo kdekoliv v exteriéru. Objednávky jsou možné přes facebookovou stránku, nebo emailem. Výsledné fotografie vybírám sama, nebo si je můžete prohlédnout ve fotoaparátu a vybrat sami – tato varianta je časově náročná a proto je nutné oznámit vlastní výběr před focením. Během samotného focení ukazuji snímky, aby jste měli přehled o tom, jak to vypadá. Náhledy neposílám, neupravené fotografie také ne. Délka fotografování se odvíjí od Vámi zvoleného foto balíčku. Doporučuji, vyhradit si dostatek času a nespěchat.

Fotografování dětí – dle jejich spolupráce cca hodina fotografování. Novorozená miminka do 14 dní věku – 3 hod. Podle potřeb miminka (krmení, uspávání)V případě výběru foto scény – interiér i exteriér je délka focení vždy individuální. V ateliéru preferuji bílé pozadí, černé a reálné dřevěné. Občas graficky upravím na pozadí texturu/fotomontáž. Ateliér nabízí pro novorozené miminka různorodé rekvizity, oblečky, čepice a čelenky. Není proto nutné jim brát na focení nic s sebou. Můžete si ale vzít vlastní rekvizity podle profese nebo záliby  (příklad hasiči, vojáci, motorkáři, rybáři, fotbalová tématika, hokej, basket a jiné) Fantazii se meze nekladou, ale je dobré to dopředu společně probrat.

Ateliér NENÍ přizpůsoben na focení větších skupin lidí a focení zvířat. TISK je zahrnut pouze u focení novorozených miminek a celodenní svatby.  V případě, že si přejete tisk u jiného focení, je poté zpoplatněn navíc. Fotografie zveřejňuji zde na webu a své facebookové stránce, pokud mi dáte svůj souhlas. Zpracování zakázky je vždy individuální.  Snažím se nepřekročit délku čekání 20 pracovních dnů. Nejvíce to oddalují svatební fotografie, mějte proto prosím strpení. 

Like Facebook

Facebook Pagelike Widget