Obecné info

Focení může probíhat v ateliéru v Kostelci u Holešova, nebo kdekoliv v exteriéru. Objednávky jsou možné přes facebookovou stránku, nebo emailem. Během samotného focení ukazuji snímky, aby jste měli přehled o tom, jak to vypadá. Výsledné fotografie si můžete poté vybrat prostřednictvím náhledovek. Doma vytřídím fotografie a nahraji do složky, kterou si v emailu rozkliknete. Je to jednoduché. Vyberete si podle svých představ snímky, které upravím. Neupravené fotografie neposkytuji. Samozřejmostí je i výběr fotek navíc, pokud si tak přejete. Náhledy posílám do pěti dní a prosím o co nejrychlejší výběr 🙂 Délka fotografování se odvíjí od Vámi zvoleného foto balíčku. Doporučuji, vyhradit si dostatek času a nespěchat.

Fotografování dětí – dle jejich spolupráce cca hodina fotografování. Některé děti jsou ze začátku nadšené a nejlepší fotky vzniknou do 30 min. Jiné děti zase potřebují naopak čas a rozkoukat se.

Novorozená miminka do 14 dní věku – 2 -2,5 hod. Podle potřeb miminka (krmení, uspávání)

V případě výběru foto scény – interiér i exteriér je délka focení vždy individuální. V ateliéru preferuji bílé pozadí, černé a reálné dřevěné aktuálně natřené na bílo. Občas graficky upravím na pozadí texturu. Ateliér nabízí pro novorozené miminka různorodé rekvizity, oblečky, čepice a čelenky, ale poslední dobou mám nejradši jednoduchost. Můžete si také vzít vlastní rekvizity podle profese nebo záliby  (příklad hasiči, vojáci, motorkáři, rybáři, fotbalová tématika, hokej, basket a jiné) Fantazii se meze nekladou, ale je dobré to dopředu společně probrat.

Ateliér NENÍ přizpůsoben na focení větších skupin lidí a focení zvířat. Ideálně zde fotím těhotenské foto, novorozenecké a děti do 1 roku. Pro starší děti bývá mnohem lepší prostřední venku. TISK je zahrnut pouze u focení novorozených miminek a celodenní svatby.  V případě, že si přejete tisk u jiného focení, je poté zpoplatněn navíc. Fotografie zveřejňuji zde na webu a své facebookové stránce, pokud mi dáte svůj souhlas. Zpracování zakázky je vždy individuální.  Snažím se nepřekročit délku čekání 20 pracovních dnů. Nejvíce to oddalují nemoci a případně svatební zakázky, mějte proto prosím strpení. 

Like Facebook

Facebook Pagelike Widget